Parashikime ndeshjesh, Premier League – 06.08.2022

Home » Parashikime ndeshjesh, Premier League – 06.08.2022

Fulham vs Liverpool

Fiton Liverpool, koeficient 1.28

Herën e fundit që Fulham luante në Premier League, ekipi e mbylli sezonin me 8 humbje në 10 takimet e fundit. Liverpool nga ana tjetër ka vendosur disa rekorde në Premier League, dhe për më shumë, ka fituar ndeshjen hapëse në 5 nga 6 sezonet e fundit. Diferenca është e madhe mes ekipeve, teksa të besuarit e Klopp janë një makineri e vërtetë golash, ndërsa Fulham rikthehet në Premier League pas eksperiencës në Championship.

Newcastle vs Nottingham Forest

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.89

Nottingham Forest është një tjetër ekip që pas një sezoni në Championship, kësaj rradhe do të luajë në elitën e futbollit anglez. Vizitorët kanë bërë përforcime të rëndësishme në verë, sidomos në repartin e sulmit, për t’u paraqitur sa më denjësisht në Premier League. Newcastle ndërkohë e mbylli mjaft mirë sezonin e kaluar në kampionat, duke fituar 7 nga 8 ndeshjet e fundit në shtëpi. Duke parë formën e skuadrave, pritet një takim me gola dhe spektakël.

Tottenham Hotspur vs Southampton

Fiton Tottenham Hotspur, koeficient 1.36

Tottenham ka fituar 13 nga 19 ndeshjet e fundit në shtëpi, në sezonin që lamë pas në Premier League. Son Heung-min ndërkohë ka shënuar në 5 nga 6 përballjet e fundit direkte me Southampton. Këta të fundit fituan 3-2 takimin korrespondues në sezonin e kaluar, por të besuarit e Antonio Conte mbeten favoritë për të marrë 3 pikët në këtë sfidë. Gjithsesi, në 8 ndeshjet e fundit direkte mes skuadrave, të dyja kanë gjetur rrugën e rrjetës.

Parashikime të tjera, skedina sot

# Competitors Crew VS Crew Prediction Odd
1 Premier League AFC Bournemouth VS Aston Villa Aston Villa wins 2.01
2 Premier League Leeds United VS Wolverhampton Wanderers Leeds United wins 2.24
3 Premier League Everton VS Chelsea Chelsea wins 1.62
4 Bundesliga Augsburg VS Freiburg Over 2.5 targets 1.9
5 Bundesliga Bochum VS Mainz Each groups to attain 1.72
6 Bundesliga Union Berlin VS Hertha Berlin Union Berlin wins 1.73
7 Bundesliga Wolfsburg VS Werder Bremen Wolfsburg wins 1.83
8 Ligue 1 Strasbourg VS Monaco Each groups to attain 1.67
9 Ligue 1 Clermont Foot VS Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain wins 1.25

Zgjidh kompaninë e preferuar të basteve me koeficientët më të mirë!

Kompania Welcome Bonus Platforma Licensa Monedha Regjistrimi
Mozzart Guess Tremendous Charged Odds On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
Betsafe €25 Bonus + €10 Free Guess On line casino, Poker, Sports activities MGA, UCKG, IRC €,$ Luaj tani!
22bet 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
bet365 100% deri ne 100 € On line casino, Poker, Sports activities UK, Malta, Estoni €,$ Luaj tani!
Betfinal 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
Everygame 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$ Luaj tani!
888 Sport Guess 10EUR merr 30 € On line casino, Poker, Sports activities MGA, Gibraltar €,$ Luaj tani!
Melbet 100% deri ne 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao, Estoni, Kenya, Nigeria €,$,฿ Luaj tani!
Betwinner 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
Betsson 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities MGA, IGC, UKGC €,$ Luaj tani!
Librabet 100% deri në 150 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$ Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published.